Z realizace: Čištění podlahy v komerčních prostorách

Investor, který se zabývá revitalizací obchodních prostor, měl požadavek na co nejrychlejší obnovu stávající dřevěné podlahy, která byla dříve ošetřena olejem a postupně doplňována voskem, aby vyhovovala komerčnímu použití.

Čištění dřevěné podlahy

Nejprve bylo provedeno technologické testování a otestování materiálů na místě. Po vybrání funkčního řešení a materiálu, který by byl technologicky kompatibilní s původní povrchovou úpravou, následovalo několik kroků.

Prvním krokem bylo očištění a neutralizace podlahy. Poté bylo provedeno dvojité čištění pomocí hloubkového kartáčování technologií Deep Clean, které bylo prováděno profesionálním přístrojem Bona. Tato fáze zahrnovala také ruční a detailní práci v těžko dostupných částech interiéru.

Poté byl aplikován speciální olejový systém Refresh, který obsahuje lněný olej. Byly naneseny dvě vrstvy oleje. Výsledek předčil očekávání investora. Toto řešení, na které jsme odborně vyškoleni a máme certifikaci, trvalo méně než jeden den. Firma mohla ihned po naší práci pokračovat v dalších krocích bez prodlení a dodržení termínu. Tento systém je vhodný jak pro komerční prostory, tak pro obytné prostory, kde je čas klíčový. Stačí vyskladnit ráno a do večera je podlaha opět téměř jako nová a chráněná pro další používání, čímž se prodlužuje její životnost.

Tímto systémem je možné správnou diagnostikou původního materiálu podlahy a použitím různých složení roztoků a následnými povrchovými úpravami čistit různé materiály, včetně dřevěných podlah ošetřených olejem nebo lakových, a dokonce i venkovní terasy z exotického dřeva. Samozřejmostí je také technologie pro čištění a obnovu materiálu z PVC a vinylu, na které máme odborné školení a certifikaci.

Všechny články v blogu