Z realizace: Renovace dřevěné třívrstvé podlahy

Majitelé požádali o konzultaci na místě, aby se projednal technologický postup přizpůsobený jejich požadavkům a rozpočtu, včetně testování již aplikovaného povrchového ošetření.

Renovace dřevěné třívrstvé podlahy

Cílem bylo vytvořit přizpůsobené řešení s důrazem na každý detail. Projekt byl dokončen kompletně, včetně demontáže obvodových lišt a vnitřních prvků.

Třívrstvá dřevěná podlaha vyžadovala specifické techniky renovace, protože není masivní vrstvou. Nášlapná vrstva je velmi tenká a nesprávné broušení povrchové úpravy by mohlo vést k jejímu poškození, proto bylo nutné použít speciální broušení s použitím LED světel a okamžitého odsávání brusného prachu. Tato zakázka byla komplikovaná, protože již bylo provedeno jedno broušení. Proto byla použita technologie jemného broušení a aplikován dvousložkový lak značky Bona, na který jsou naši pracovníci certifikováni a proškoleni.

Detailní práce a oprava původní pokládky, včetně požadavků na míru, jako je prořezání obvodové dilatace pro zapuštění příslušenství pod obvodové olištování, těžko přístupná místa a detailní zpracování, jsou vždy specifickým řešením pro danou zakázku. Každá zakázka je jedinečná a originální.

Všechny články v blogu