Z realizace: Vinylová Podlaha Click

Požadavek zákazníka při konzutaci byl: „Pokládka nové vinylové podlahy co nejrychleji a s co nejmenším omezením v užívání bytového prostoru za použití kvalitní materiálu“.

Vinylová Podlaha Click

Proto padla volba, s ohledem na rozpočet zákazníka a požadavky na technologické řešení, na montáž podlahy suchou cestou. Ne vždy se musí podkladní vrstva nivelovat a dávat do roviny mokrou cestou. Vždy záleží na původním podkladu a specifickém řešení na míru zákazníka. Řešení tedy nemusí spočívat v tom, že se materiál přímo položí na starou dlažbu čí PVC, betonové mazaniny, koberce, dřevo atd. Je mnoho způsobů, jak podklad dostat do požadovaného stavu bez nutnosti mokré cesty a celoplošné nivelace.

Vlastníme speciální laser, který nám ukáže vnitřní a vnější nerovnosti. S tím můžeme začít pracovat a vnější nerovnosti odbrousíme diamantovou technikou s odsáváním. Díky tomu se nepráší a veškerý odbroušený materiál končí ve vysavači. Vnitřní nerovnosti a nesoudržná místa lokálně zpevníme a srovnáme do roviny speciální opravnou směsí, která je připravena během pár desítek minut k pokládce krytiny.

Každá taková zakázka je originální, má své specifické a především detailní řešení. Na práci s materiálem vlastníme nezbytné certifikace a odborné proškolení.

Zde ukázka naší realizace suchou cestou na různé podklady:

Všechny články v blogu